Volejte dispečink - 774 637 239
e-odpady.cz s.r.o.
Českobrodská 1174, Praha 9 - Kyje, 198 00
IČ: 28496345, DIČ: CZ28496345, info@e-odpady.cz

O nás - E-odpady.cz

Firma e-odpady.cz se zabývá hlavně odvozem odpadu. Nabízíme také prodej materiálu a vedení evidence odpadu.

Naším cílem je, aby pro vás odvoz odpadu znamenal pouze jediné vytočení telefonního čísla. Stačí určit místo nakládky, druh a množství odpadu. O zbytek se postaráme my. Tuto činnost provádíme již od roku 1996 a to bez jediné reklamace.

Naše zásady

1. Spolehlivost
Zakládáme si na držení slova a svoji práci plníme vždy včas a důkladně. V tomto sektoru služeb se pohybujeme již od roku 1996 a to bez jediné reklamace.

2. Rychlost a dostupnost
Služby jsme schopni poskytnout do 24 hodin od objednání po celém území Prahy a jejím blízkém okolí. Kontejnery odvážíme 365 dnů v roce.

3. Přizpůsobivost
Naše priorita je spokojenost obou stran, proto vycházíme zákazníkovi maximálně vstříc. Řídíme se pravidlem zákazník, náš pán.

4. Kvalita
Naše služby jsou kompletním balíčkem zajištění odpadu. Kontejner přistavíme, pokud budete mít zájem, pomůžeme vám ho naložit, odvezeme ho a postaráme se o recyklaci, uložení, nebo likvidaci odpadu. Navíc oproti jiným dodavatelům vedeme zákaznickou evidenci odpadu, která vám ušetří práci s prováděním této činnosti.

5. Ekologičnost
Spolupracujeme se společností .A.S.A., která je největší špičkou v oblasti ekologie v celé Evropě. Společně hledáme nová opatření, která budou k našemu okolí ještě šetrnější, než jak k němu jsou dnes.

nabízíme

ODVOZ ODPADU

odvoz suťe, odvoz zeminy, odvoz komunálního odpadu,odvoz zahradnického odpadu

Více zde
dále

Prodej materiálů

prodej písku, prodej štěrku, prodej kamenní, prodej zeminy, prodej materiálů

Více zde

Reference z první ruky

Firma A.S.A. spol. s.r .o.
S firmou e-odpady.cz jejími předchůdci úspěšně spolupracujeme v oblasti nakládání s odpady ...